home     o nas     news     kontakt     inspiracje

EPIC   LUMAX

 co to jest wromak design
 tradycja i doświadczenie
 wromak design team

 

 

Co to jest Wromak Design ?

Wromak Design to specjalna linia ekskluzywnych zestawów akwarystycznych dla najbardziej wymagających klientów.

            Obserwując rynek akwarystyczny w Polsce i innych krajach europejskich, zauważyliśmy, że w sprzedaży występują przede wszystkim typowe zestawy akwarystyczne. Uwarunkowane jest to specyfiką produkcji, kosztami wytworzenia, dostępnością niektórych materiałów. Oczywiście nie ma w tym nic złego, przy produkcji tysięcy takich zestawów  jest to zupełnie zrozumiałe, ale co z klientami, którzy chcą posiadać coś bardziej ekskluzywnego, dopasowanego do nowoczesnego bądź klasycznego wnętrza?

            Żyjemy w czasach ogromnego konsumpcjonizmu, kiedy wiele przedmiotów z założenia ma charakter jednorazowego użytku, jednak nasze najbliższe otoczenie meble, sprzęty to produkty, które wybieramy z myślą, iż będą nam służyły przez lata. Starannie dobrane tworzą środowisko, w którym powinniśmy czuć się jak najlepiej.

            Jeżeli chcemy, aby akwarium było jednym z centralnych obiektów, ozdabiających nasz salon lub inne pomieszczenie, to powinniśmy mieć do wyboru trochę więcej niż tylko kolor szafki, na której będzie ustawione.

            Właśnie tym ma się zajmować Wromak Design – tworzeniem ekskluzywnych zestawów  dla bardziej wymagających klientów. Proponowane przez nas produkty swoją linią dostosowane będą do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Zaprojektowane będą tak, aby przyciągały wzrok i były godną oprawą niezwykłego podwodnego świata, jakim jest każde akwarium. Mamy nadzieje, iż nasza pasja i Państwa potrzeby zaowocują niezwykłymi, unikalnymi rozwiązaniami, które nam dadzą  radość  tworzenia, Państwu natomiast zapewnią komfort użytkowania.

 

 

* Oświadczamy, że baner przewodni na stronie Wromak Design, to fotografia zwycięskiego akwarium Pana Rafała Sokołowskiego, nadesłana przez autora na nasz konkurs pt: „Najpiękniejsze Akwarium”.

 

Copyright © 2007 Wromak. Wszelkie prawa zastrzeżone.