TŁA . WK . P . ZK

 

Tła strukturalne

Zakładając akwarium musimy pamiętać, iż żeby jego mieszkańcy czuli się w nim dobrze i prawidłowo się rozwijali, potrzebują otoczenia jak najbardziej zbliżonego do środowiska naturalnego. Każda ryba czuje się lepiej w dobrze urządzonym akwarium. Dlatego nasza firma ma w swojej ofercie tła strukturalne do różnego rodzaju zbiorników, imitujące naturalne kamienie i korzenie. Atrakcyjny wygląd sprawia, iż nasze tła są wspaniałym uzupełnieniem i ozdobą każdego zbiornika.

Tła strukturalne cechuje duża wytrzymałość, są jednak dużo lżejsze od prawdziwych kamieni. W zależności od tego, jakie środowisko chcemy uzyskać w akwarium, możemy wybrać tła z korzeniem lub z samymi kamieniami.

Uwaga: Tła strukturalne posiadają wymiary odpowiednio mniejsze (na długości i wysokości), tak żeby pasowały do akwarium, dla którego są przeznaczone.

Montaż teł jest bardzo prosty. Umieszcza się je wewnątrz akwarium, na jego tylnej ścianie (mogą być również przyklejone). Tła posiadają, z boku, specjalne siatki zabezpieczające, które zapobiegają wpływaniu za nie mniejszych ryb. Kliknij tutaj

 
seria WK   seria P
  seria ZK