TŁA STRUKTURALNE

Zakładając akwarium musimy pamiętać, iż żeby jego mieszkańcy czuli się w nim dobrze i prawidłowo się rozwijali, potrzebują otoczenia jak najbardziej zbliżonego do środowiska naturalnego. Każda ryba czuje się lepiej w dobrze urządzonym akwarium. Dlatego nasza firma ma w swojej ofercie tła strukturalne do różnego rodzaju zbiorników.

Tła wykonane są ze specjalnych  lekkich i wytrzymałych żywic, które nie wpływają negatywnie na parametry wody. Naszą inspirację przy ich tworzeniu czerpaliśmy z natury, wykonując odlewy prawdziwych skał oraz korzeni i układając je we wspaniałe, naturalne kompozycje.

 

Uwaga: Tła strukturalne posiadają wymiary odpowiednio mniejsze (na długości i wysokości), tak żeby pasowały do akwarium, dla którego są przeznaczone.

Montaż teł jest bardzo prosty. Umieszcza się je wewnątrz akwarium, na jego tylnej ścianie (mogą być  również przyklejone). Tła posiadają, z boku, specjalne siatki zabezpieczające, które zapobiegają wpływaniu za nie mniejszych ryb.

 
   

 

 
                   
   

 

SKAŁY HODOWLANE

Kolejnymi produktami w naszej ofercie dekoracji do akwariów są skały hodowlane. Skały hodowlane zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń hodowców ryb akwariowych. Zewnętrzna struktura produktów jest doskonałą imitacją naturalnej skały, a wewnętrzne z kilkoma otworami, stanowią idealne schronienie dla ryb.
Poszczególne rodzaje skał można zestawić tworząc urozmaicone kompozycje skalne. Skały występują aż w 5 różnych wielkościach i doskonale nadają się do małych i dużych zbiorników.

 

 
 
                   
 

______________________________________________________________
home
akwaria terraria pokrywy szafki tła akcesoria
o nas produkcja logistyka aktualności kontakt