TERRARIA

   

Terraria

 

 

Strefa dla sprzedawców

   
   

Modele terrariów oferowanych przez naszą firmę zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń hodowców zagranicznych. Ich sugestie pozwoliły zaprojektować zbiorniki idealne dla hodowli wszelkiego rodzaju gadów i płazów. Obecnie na rynku Polskim oferujemy siedem podstawowych modeli terrariów o długościach od 30 do 120 cm.

Każde nasze terrarium posiada 2 siatki wentylacyjne, z przodu i na górze zbiornika. Zapewnia to optymalną cyrkulację powietrza, nie powodując jednocześnie przeziębienia u zwierząt. Terraria klejone są bezbarwnym silikonem.

Nowością na naszym rynku są terraria z oświetleniem, w których wykorzystujemy te same belki ze świetlówkami, jak w przypadku naszych pokryw z serii Exclusive. Kliknij tutaj

   
     
     
   

Aby obejrzeć zdjęcie produktu, kliknij w jego opis w tabeli

Zdarza się, że nasi klienci zamawiają terraria w oparciu o ich własne rozwiązania lub wzory, zastrzegając sobie prawo wyłączności do ich sprzedaży . W takim wypadku towarów takich nie oferujemy innym odbiorcom. Dotyczy to przede wszystkim terrariów sprzedawanych na rynkach zagranicznych.

Terraria, podobnie jak akwaria, pakowane są w kartonowe tacki na górze i na spodzie zbiornika. Podczas wysyłki umieszcza się je na paletach i starannie owija folią. kliknij tutaj

 
     
     
     
Aby obejrzeć zdjęcie produktu, kliknij w jego opis w tabeli
  kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć  
                 
       
 

______________________________________________________________
home
akwaria terraria pokrywy szafki tła akcesoria
o nas produkcja logistyka aktualności kontakt