Witamy Państwa serdecznie na stronach internetowych firmy WROMAK

       

kliknij aby powiększyć

 
       
 

INFORMACJE O FIRMIE

Firma Wromak z siedzibą we Wrocławiu została założona w 1983 roku przez pana Kazimierza Maciejewskiego. Zdobyte przez lata doświadczenie, pozwoliło nam uplasować się w czołówce producentów akwariów, tak w Polsce, jak i za granicą. W 2002 roku działalność firmy została przeniesiona do nowej siedziby przy ul. Piołunowej 11 we Wrocławiu. Obecnie dysponujemy powierzchnią produkcyjną i magazynową o wielkości 4200 m2 i załogą, która liczy ponad 80 osób.

Naszymi atutami są: wysoka jakość produktów, przystępne ceny oraz terminowe realizacje zamówień. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do cięcia i obróbki szkła, jak również wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Jesteśmy w stanie realizować duże zamówienia, pamiętając jednocześnie o mniejszych odbiorcach. Nasi klienci to hurtownie, sklepy zoologiczne, ale także szerokie grono nabywców indywidualnych. Produkty naszej firmy sprzedawane są w Polsce, jak również wielu krajach Europy, takich jak: Niemcy, Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja, Słowenia, Grecja, Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, Holandia Belgia, Dania, Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Finalandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Rumunia, Węgry i Cypr.

Firma Wromak to nie tylko akwaria, w swojej ofercie mamy również terraria, pokrywy oświetleniowe, szafki oraz tła akwariowe. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest przyznanie nam certyfikatów TŰV i CE na produkowane przez nas pokrywy do akwariów.

Wybierając nasze produkty otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości, nawiązując dłuższą współpracę, zyskują Państwo partnera, który dołoży wszelkich starań żeby spełnić Państwa oczekiwania związane z zakupem akwariów i innych, oferowanych przez nas, produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i liczymy, że znajdziecie w niej Państwo coś dla siebie.

 
       
              kliknij aby powiększyć
       
             
 
Opracowanie graficzne: Przemysław Maciejewski
 

______________________________________________________________
home
akwaria terraria pokrywy szafki tła akcesoria
o nas produkcja logistyka aktualności kontakt