LOGISTYKA

W chwili obecnej posiadamy trzy duże samochody ciężarowe, które dowożą nasz towar do sklepów i hurtowni zoologicznych na terenie całego kraju.
Klienci zagraniczni obsługiwani są przez współpracujące z nami firmy transportowe, które mają spore doświadczenie w przewozie akwariów. Przystępne ceny sprawiają, że nasi odbiorcy bardzo często korzystają właśnie z ich usług. Zawsze służymy naszą pomocą niezależnie od tego czy klient zamawia transport kilku czy kilkudziesięciu europalet. Nasi najwięksi odbiorcy zaopatrywani są regularnie, z wykorzystaniem samochodów ciężarowych o ładowności do 24 t, które mogą zabrać do 33 europalet.


  kliknij aby powiększyć  
         
kliknij aby powiększyć

Oczywiście istnieje również możliwość przysłania przez klienta jego własnego transportu lub firmy spedycyjnej. W takim wypadku zawsze dokładamy wszelkich starań, by załadowany przez nas towar dotarł do klienta bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Wszystkie nasze akwaria pakowane są w specjalne, tekturowe tacki, które zabezpieczają towar przed uszkodzeniem. Następnie akwaria umieszczane są na paletach i starannie foliowane.

Nasze pokrywy oświetleniowe, tła i szafki wysyłamy w specjalnych, kartonowych opakowaniach.

 
 
kliknij aby powiększyć
 

______________________________________________________________
home
akwaria terraria pokrywy szafki tła akcesoria
o nas produkcja logistyka aktualności kontakt