Produkcja.

Kiedy w 1983 roku pan Kazimierz Maciejewski założył firmę Wromak, sam zajmował się klejeniem i dystrybucją akwariów na terenie Polski. Obecnie przedsiębiorstwo nasze zatrudnia ponad 80 osób. Firmą zarządza pan Kazimierz, wraz z żoną Lucyną, która zajmuje się księgowością i synem Przemysławem, odpowiedzialnym za sprzedaż. Zwiększanie sprzedaży akwariów na rynku polskim, jak również na rynkach zagranicznych zapewnia nam stały rozwój.

 
 

Nowoczesne maszyny do cięcia i obróbki szkła oraz wykwalifikowani pracownicy zapewniają wysoką jakość naszych produktów. Każde zlecenie od klienta, realizowane jest po wcześniejszym ustaleniu dokładnego czasu odbioru lub wysyłki zamówionego towaru, którego zawsze przestrzegamy. Klient ma możliwość wyboru spośród szerokiej gamy produktów, jakie oferujemy, lub zamówienia towarów niestandardowych, odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Dotyczy to przede wszystkim klientów zagranicznych, którzy bardzo często sprzedają towary różniące się pod względem wymiarów i sposobu wykonania, od tych oferowanych na rynku polskim.

kliknij aby powiększyć
 
         
Największy udział w sprzedaży firmy Wromak mają oczywiście akwaria, w ostatnich latach jednak kilkakrotnie wzrosła też sprzedaż terrariów. Terrarystyka w Polsce dopiero zaczyna się rozwijać, podczas gdy za granicą od lat stanowi ważny element przemysłu zoologicznego. Również w dziedzinie wykonywania terrariów posiadamy duże doświadczenie. Oprócz kilku modeli, jakie oferujemy na rynku polskim, w swojej ofercie posiadamy kilkanaście innych sprzedawanych na rynkach zagranicznych. Zdarza się, że nasi klienci zamawiają terraria w oparciu o ich własne rozwiązania lub wzory, zastrzegając sobie prawo wyłączności do ich sprzedaży . W takim wypadku towarów takich nie oferujemy innym odbiorcom.
kliknij aby powiększyć  
 
 

Obok akwariów i terrariów, w sprzedaży mamy również szeroką gamę pokryw oświetleniowych, szafek i teł akwariowych. Pokrywy wykonujemy w oparciu o międzynarodowe normy bezpieczeństwa, czego dowodem są certyfikaty CE, przyznane naszej firmie.

Ciągłe dążenie do zaspokojenia wymagań naszych klientów sprawiło, że w naszej ofercie znalazło się już ponad 250 różnych produktów.

Obiecujemy, że to nie koniec i będziemy się ciągle rozwijać, dla Państwa.


kliknij aby powiększyć
 

______________________________________________________________
home
akwaria terraria pokrywy szafki tła akcesoria
o nas produkcja logistyka aktualności kontakt