home     o nas     news     kontakt     inspiracje

EPIC   LUMAX

 stylistyka
 funkcjonalność
 bezpieczeństwo
 dane techniczne
 galeria produktu
 lumax aranżacje

 

 

Bezpieczeństwo

         Cała linia produktów Wromak Design czerpie z tradycji i doświadczenia firmy Wromak, która na przestrzeni lat wypracowała normy jakości, dzięki którym nie wstydzimy się sprzedawać naszych wyrobów w całej Europie.

         Zestawy Wromak Design zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Unii Europejskiej.

        Wchodzące w skład zestawu akwarium standardowo wykonujemy z szyby o grubości 8 mm.

         Wszystkie nasze pokrywy oświetleniowe posiadają certyfikaty TÜV i CE, co oznacza, iż produkujemy je w oparciu o restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Belki oświetleniowe, będące na wyposażeniu każdej pokrywy posiadają specjalne, elektroniczne stateczniki, obsługujące świetlówki T 5. W efekcie uzyskujemy większe natężenie światła niż w przypadku tradycyjnych świetlówek T8 i dłuższą żywotność działania.

         Szafka na której stawiany jest każdy zbiornik* produkowana jest z płyty meblowej o grubości 18 mm. Z takiego samego materiału jest tylna płyta szafki, potocznie nazywana „plecami”, co dodatkowo wzmacnia konstrukcję i sprawia, iż może ona wytrzymać ciężar o wiele większy niż ten, do którego została przeznaczona. 

 

*Uwaga nie zaleca się stawiania akwarium bezpośrednio na szafce, w celu zabezpieczenia dna zbiornika należy użyć np. maty izolującej lub innego, elastycznego materiału.

Szkło 8 mm

Oświetlenie T5

Copyright © 2007 Wromak. Wszelkie prawa zastrzeżone.