home     o nas     news     kontakt     inspiracje

EPIC   LUMAX

 stylistyka
 funkcjonalność
 bezpieczeństwo
 dane techniczne
 galeria produktu
 lumax aranżacje

 

 

Funkcjonalność 

         Każdy zestaw akwarystyczny typu „Lumax 110” składa się z akwarium prostokątnego o pojemności 275 l, pokrywy oświetleniowej wyposażonej w dwie świetlówki 2x39W* i szafki.

         Szafka pod akwarium posiada jedną komorę, w której mogą być przechowywane filtry, a także inne urządzenia potrzebne do obsługi akwarium. Z tyłu komory jest specjalne wycięcie umożliwiające poprowadzenie węży filtrów i przewodów zasilających. Po lewej stronie  szafki znajdują się trzy szuflady, w których przechowywane mogą być najróżniejsze rzeczy, poczynając od pokarmów, na literaturze fachowej kończąc. Nowatorskim rozwiązaniem jest 6 masywnych aluminiowych nóg (taka liczba została specjalnie obliczona do obciążeń na jakie będzie narażona szafka), które dzięki specjalnej regulacji pozwalają niwelować drobne nierówności podłogi.

         Pokrywa oświetleniowa składa się z ramy pokrywy, wykonanej z lekkiego i wytrzymałego profilu plastikowego w okleinie drewnopodobnej dopasowanej do dekoru szafki, sztywnej listwy aluminiowej, do której przymocowana jest belka oświetleniowa i klap przykrywających, również w okleinie drewnopodobnej. Z tyłu każdej pokrywy znajdują się standardowo dwa otwory o średnicy 4 cm. Absolutnym ułatwieniem obsługi jest całkowita rozbieralność pokrywy, tzn. możemy wyjąć jej poszczególne elementy, tak by na akwarium pozostała sama rama, daje to pełny dostęp do zbiornika i pomaga w bezproblemowym wykonywaniu prac pielęgnacyjnych (patrz galeria poniżej).

         Dopełnieniem całości jest  ekskluzywna listwa ozdobna, przyklejona z przodu i po bokach zbiornika. 

 

*istnieje możliwość zamontowania dodatkowej belki oświetleniowej na specjalne życzenie klienta.

   

Rozbieralna pokrywa

 

 

Copyright © 2007 Wromak. Wszelkie prawa zastrzeżone.