aktualności     1      2      3      4

Konkurs, nowe produkty czyli co się wydarzy w 2007 roku.                       2007-01-01

Koniec roku to często czas na podsumowanie, my jednak postanowiliśmy nie chwalić się tym, co osiągnęliśmy, a chcemy jedynie podzielić się z Państwem tym, co się wydarzy w naszej firmie w nadchodzącym roku.

Przede wszystkim konkurs. Ostatnio obserwujemy na stronach internetowych „wysyp” różnego rodzaju konkursów. Wiele firm organizuje takie konkursy w celu propagowania akwarystyki i zoologii wśród młodych ludzi, ale także tych, którzy zajmują się nią od lat. Uważamy to za świetny pomysł i od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad własnym konkursem. Słowo się rzekło, 01.01.2007 rozpoczynamy wielki konkurs fotograficzny na najpiękniejsze akwarium w Polsce. Liczymy na duże zainteresowanie z Państwa strony, gdyż nagroda jaką ufundowaliśmy jest, wydaje nam się, niebagatelna. Kliknij tutaj.

            W nowy rok wchodzimy także z nową gamą produktów. Klienci często prosili nas o możliwość zwiększenia naszej oferty dekoracji do akwariów, o różnego rodzaju skałki, które od lat oferowane są już na naszym rynku. Spełniamy zatem ich prośbę. Od stycznia mamy w swojej ofercie tzw. moduły dekoracyjne, czyli sztuczne skałki i korzenie, do różnego rodzaju akwariów, wykonane z niezwykle trwałych, wytrzymałych i lekkich żywic, podobnie jak nasze tła strukturalne. Na początek oferowane będą 3 rodzaje modułów dekoracyjnych, liczymy jednak, iż z czasem asortyment ten powiększy się. Kliknij tutaj.

            Wreszcie uruchamiamy też nowy dział – „Zestawy”. Przedstawiamy tu ofertę dla naszych odbiorców hurtowych i sklepikarzy. Specjalnie dobrane połączenie akwariów, pokryw z serii Exclusive, atrakcyjnych szafek z chromowanymi rurami i teł strukturalnych. Sprzedawane w kompletach są atrakcyjniejsze cenowo, niż każdy z elementów kupowany osobno. Na początek wprowadzamy do sprzedaży duże zbiorniki o długości 150 i 200 cm, dostępne w dwóch kolorach, jasnym – klon i ciemnym – orzech. Kliknij tutaj. Na ten rok firma nasza zaplanowała ukończenie budowy nowego magazynu, tak więc liczymy, iż w miarę możliwości w/w oferta zostanie poszerzona o nowe modele i większą gamę kolorów. Chcemy przypomnieć klientom, iż nasze szafki i pokrywy z serii Exclusive cały czas są dostępne w 11 kolorach, a także że produkowane przez nas szafki mogą posiadać wspomniane wcześniej rury chromoniklowe, które sprawiają, iż szafka wygląda dużo atrakcyjniej.

            Kolejnym nowym produktem, który pojawi się w naszej ofercie to Stand’y pod akwaria. Wyrób również nie nowy, oferowany już przez niektórych producentów, jest jednak odpowiedzią na prośby wielu klientów. Stand to po prostu szafka bez drzwi i płyty tylnej, ekonomiczna, tańsza, przeznaczona pod małe zbiorniki i dla klientów, którzy obsługują akwarium za pomocą jedynie filtrów wewnętrznych.

            Przeciwieństwem w/w produktu będzie wzbogacenie naszej oferty o nową, ekskluzywną linię szafek, pokryw oświetleniowych i specjalnych zbiorników. Mniej więcej w połowie roku pragniemy wprowadzić nową, atrakcyjną markę – Wromak Design, a także nową stronę internetową poświeconą w całości tym klientom, którzy pragną w swoim wnętrzu posiadać produkt unikalny, dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Wromak Design będzie się zajmował projektowaniem i wykonywaniem ekskluzywnych zestawów akwarystycznych, w oparciu o sugestie i życzenia klienta. Po wcześniejszej, wspólnej analizie klimatu wnętrza postaramy się stworzyć produkt, w miarę możliwości, najbardziej dostosowany pod względem stylistycznym i kolorystycznym do domu naszego klienta. Każdy projekt będzie rozpatrywany indywidualnie, dokładnie konsultowany, tak by klient miał świadomość, iż otrzymuje produkt najwyższej jakości. Zachęcamy Państwa do nadsyłania uwag na ten temat i obiecujemy, iż będziemy się liczyć z każdą sugestią.

Na koniec, wszystkim Państwu, chcemy życzy wszystkiego dobrego, zdrowia i zadowolenia w nowym nadchodzącym 2007 roku, a także żeby codzienne troski nie przysłaniały nam radości, jaką daje obcowanie z niezwykłym, podwodnym światem, zawartym w każdym zbiorniku.

 

Z poważaniem

 

Zespół Wromak

 

 

więcej...

 

 
     
     
                   
 
                   
 

______________________________________________________________
home
akwaria terraria pokrywy szafki tła akcesoria
o nas produkcja logistyka aktualności kontakt