POKRYWY . CLASSIC LIGHT . EXCLUSIVE LIGHT

                               

Pokrywy Exclusive

Klienci bardzo często zwracali się do nas z prośbą umieszczenia dodatkowego oświetlenia w naszych pokrywach lub wykonania pokrywy niestandardowej, o wymiarach innych niż te, znajdujące się w naszej ofercie. W przypadku pokryw termoformowalnych, wytłaczanych z formy jest to niemożliwe, dlatego stworzyliśmy specjalną linię Exclusive.

Pokrywy Exclusive wykonywane są ze specjalnego, plastikowego profilu w okleinie drewnopodobnej. Składają się one z ramy, profilu aluminiowego, do którego przymocowana jest belka oświetleniowa, zaopatrzona w standardowe świetlówki T8, o mocy od 15 W do 58 W, w zależności od typu pokrywy, oraz klapki przykrywające. W tylnej części pokrywy znajdują się specjalne otwory, umożliwiające doprowadzenie urządzeń niezbędnych do obsługi akwarium.

         

  Strefa dla sprzedawców

                               
   
Taka budowa pokrywy sprawia, iż jest ona całkowicie rozbieralna. Niezależność poszczególnych elementów powoduje natomiast to, iż możemy, w razie konieczności, obsłużyć zbiornik bez całkowitego zdejmowania oprawy oświetleniowej. Kliknij tutaj.

Pokrywy z serii Exclusive można wykonywać w wymiarach niestandardowych, z dodatkową ilością oświetlenia, jeżeli jest miejsce na jego zamontowanie.Pokrywy z serii Exclusive wykonywane są w dwóch standardowych kolorach: czarnym i buk. Dodatkowo można zamówić okleinę w innym kolorze, pasującym do produkowanych przez nas szafek. Rodzaje okleiny prezentujemy poniżej.
 
   

  

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć  
    kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć  
    kliknij aby powiększyć  
 

______________________________________________________________
home
akwaria terraria pokrywy szafki tła akcesoria
o nas produkcja logistyka aktualności kontakt